IS spediční společnosti

IS pro vedení kompletní evidence zakázek nízko-nákladové spediční společnosti Starlog, s.r.o. Zpracovává administraci zakázky, informace o zadavateli, dopravci, přepravovaném nákladu, organizaci přepravy (místa nakládky a vykládky), evidenci účetních dokladů v české i cizí měně, přípravu různých variant faktur (jednotlivé, hromadné, parametrické nastavování souvisejících termínů splatnosti dle zákazníka), generování smluv, potvrzení a nabídek. K dispozice jsou statistické přehledy zaměřené na podporu manažerského rozhodování, nebo kontrolu úplnosti data, především účetních.

Obecné vlastni jsou zaměřeny na co možná nejpohodlnější práci s daty uživateli. Systém je koncipován jako otevřený na straně struktury databáze i v programových modulech. Rozsah a struktura může být kdykoliv změněna, rozšířena dle potřeby uživatele.

Zaujala Vás tato reference?

Zaujal Vás tento informační evidenční systém? Máte zájem o vytvoření podobné aplikace? Rádi byste nás oslovili ohledně možností spolupráce? Není nic jednoduššího než vyplnit kontaktní formulář...

Jméno:
E-mail:
Zpráva:

Velikost textu: A A A